Leren sandaal met brede pasvorm en verstelbare bandjes
- Levering vanaf 0.95 € voor leden
- Snelle levering: 3-5 werkdagen
- Gratis retour voor leden
- 30 dagen retourrecht
Sandaal van Zizzi.
Leren sandaal met een wijde pasvorm. De sandaal is ontworpen met klittenband over de wreef en gespsluiting rond de hiel voor een optimale pasvorm.
De zool is ontworpen met ondersteuning van de voetboog voor optimaal comfort met een zacht voetbed van licht dempend materiaal, waardoor de schoen comfortabel is om de hele dag te dragen.
Meet de lengte van je voet en zoek je maat op in de tabel onder Productafmetingen.
- Leren sandaal
- Klittenband over de enkel
- Verstelbaar bandje rond de hiel
- Boogondersteuning voor optimaal comfort
- Tijdloos ontwerp
Stylenummer
Onze sandalen zijn gemaakt met breedte M, wat wij Extra Wide Fit noemen. Dit betekent dat de sandalen zijn ontworpen met extra ruimte aan de voorkant, waardoor ze geschikt zijn voor brede voeten en een hoge wreef. De pasvorm biedt meer comfort en bewegingsvrijheid in het dagelijks leven - zonder in te boeten op ondersteuning en stabiliteit.
In vergelijking worden de meeste sandalen gemaakt in een breedte G, wat het dichtst in de buurt komt van een standaard breedte.
Onze Extra Wide Fit is daarom aanzienlijk breder dan de pasvorm die je normaal tegenkomt.
Voor meer informatie, bekijk onze schoenmaatgids.
![]()
Hier vind je de afmetingen van het artikel. Als je hulp nodig hebt bij het vinden van je maat, bekijk dan onze matentabel.
Materiaal:
Wasinstructies:
Impregnering:
Impregneer je nieuwe leren schoenen altijd voor gebruik. Breng 2-3 dunne lagen aan voor optimale bescherming.
Reiniging/Verzorging:
Fjern snavs med en hårdt opvredet klud.
Verwijder vuil met een goed uitgewrongen doek.
Leer heeft vocht nodig om uitdroging te voorkomen. Breng indien nodig leervet of leerbalsem aan.
Laat je leren schoenen altijd drogen aan de lucht bij kamertemperatuur. Je kunt de schoenen opvullen met krantenpapier om vocht te absorberen.
Als de schoen kleur heeft verloren op blootgestelde plekken, kun je schoenpoets in dezelfde kleur als de schoenen aanbrengen. Vergeet niet je schoenen opnieuw te impregneren na het reinigen.